Seime vyks konferencija „Efektyvus valstybės informacinių išteklių naudojimas: debesų kompiuterijos sprendimai

 

Lapkričio 27 d., ketvirtadienį, 9 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) vyks tarptautinė konferencija „Efektyvus valstybės informacinių išteklių naudojimas: debesų kompiuterijos sprendimai“.

Konferenciją organizuoja Seimo Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetu bei Lietuvos inovacijų ir technologijų institutu.

Konferencijos organizatoriai siekia aptarti efektyvios informacinių išteklių infrastruktūros galimybes, pristatyti galimus verslo, viešojo ir akademinio sektoriaus bendradarbiavimo modelius ir kryptis. Be to konferencijoje bus pristatyta geroji debesų kompiuterijos praktika bei debesų kompiuterijos sprendimų ekonominė nauda viešajam ir privačiajam sektoriui.

Debesų kompiuterija – informacijos apdorojimas nutolusiose darbo stotyse, kurios pasiekiamos interneto ryšio priemonėmis. Paslaugų gavėjas naudojasi paslaugomis neinvestuodamas ir mokėdamas tik tiek, kiek naudojasi programinės ir techninės įrangos resursais.

Plačiau apie konferencijos tikslus ir programą rasite čia.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Seimo interneto svetainėje